Trzydniowy kurs wspinaczkowy obejmuje zagadnienia dotyczące wspinania, asekuracji i bezpieczeństwa na drogach ubezpieczonych, także wielowyciągowych. Kursy wspinaczkowe po drogach ubezpieczonych to doskonała propozycja dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności wspinaczkowe pod okiem wykwalifikowanego instruktora. W kursie mogą wziąć udział osoby zaczynające przygodę ze wspinaniem oraz te, które wspinają się już długo. Program kursu oparty jest na wytycznych PZA i jest dostosowywany do potrzeb kursantów w oparciu o ich umiejętności.
 
W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby. Uczestnicy szkolenia muszą mieć ukończone 15 lat, a osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do kursu za zgodą opiekunów. Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują świadectwo uprawniające do samodzielnego wspinania w komercyjnych obiektach wspinaczkowych oraz do kontynuowania swej edukacji wspinaczkowej na kursie wspinaczki po drogach nieubezpieczonych.
 
W programie kursu: Zapoznanie się ze sprzętem wspinaczkowym, poznanie i doskonalenie technik wspinania, nauka asekuracji, wspinanie na wędkę i z dolną asekuracją na drogach sportowych i wielowyciągowych, oraz wykłady teoretyczne.
 
Koszt kursu: 380 zł
 

Oderwij się

Zapytaj o kurs, wyjazd, zajęcia na ściance lub usługi na wysokości

Kontakt