Zapraszamy dzieci (od lat 4) i młodzież do rozpoczęcia swojej przygody ze wspinaczką pod czujnym okiem naszych instruktorów!

Prowadzimy zajęcia wspinaczkowe dla dzieci zarówno na sztucznych ścianach wspinaczkowych jak i w skałach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Zajęcia wspinaczkowe dla dzieci w roku szkolnym odbywają się na ścianie wspinaczkowej przy ulicy Jasnej w Gliwicach. Prowadzimy zajęcia także na ścianie w Bytomiu.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (maksymalnie 4-6 osób) zróżnicowanych pod względem wieku i umiejętności uczestników. Dzięki temu dzieci więcej się wspinają i szybciej się uczą niż ma to miejsce w większych grupach. Uczestnicy trenują pod okiem wykwalifikowanych instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Do grup można dołączyć w dowolnym momencie – wystarczy wcześniej skontaktować się z nami i zapytać o wolne miejsca/terminy zajęć.
Zajęcia wspinaczkowe dla dzieci odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 1,5 h. Uczestnik nie musi posiadać sprzętu wspinaczkowego – wystarczy wygodny strój sportowy. Dopiero po złapaniu „wspinaczkowego bakcyla” zachęcamy do zaopatrzenia się w buty wspinaczkowe, które znacznie poprawiają efekty treningów. Jest to nie bez znaczenia zwłaszcza jeśli uczestnik chce startować w zawodach, co jest możliwe już po pierwszych kilku miesiącach treningów!

 

Koszt udziału w zajęciach jednego uczestnika to 160 zł miesięcznie (zajęcia raz w tygodniu) lub 250 zł miesięcznie (zajęcia 2 razy w tygodniu).

Oferujemy także jedno- i wielodniowe wyjazdy wspinaczkowe dla dzieci. Informacje pod numerem 791 807 700 lub drogą mailową.

 

 

 

Oderwij się

Zapytaj o kurs, wyjazd, zajęcia na ściance lub usługi na wysokości

Kontakt