Zapisy na zajęcia wspinaczkowe dla dzieci

Ruszyły zapisy na zajęcia wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży w naszej szkole!

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami nowym rokiem szkolnym, rozpoczynamy nabór do dziecięcych i młodzieżowych sekcji wspinaczkowych. Jeśli szukasz ciekawego i rozwijającego zajęcia dla swojego dziecka nasza oferta na pewno Cię zainteresuje!

Prowadzimy zarówno grupy przedszkolne, wczesnoszkolne jak i dla starszych dzieci i młodzieży. Na zajęcia przyjmujemy dzieci od piątego roku życia (choć zdarza się, że pracujemy także z czterolatkami) do trzynastego roku życia.  Spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu (w zależności od grupy) i trwają 1,5 godziny (sekcja sportowa 2 razy po 2 godziny). Miejscem treningów jest zazwyczaj ściana wspinaczkowa przy ul. Jasnej w Gliwicach. Okazjonalnie prowadzimy także zajęcia na ścianie w Bytomiu.

To co wyróżnia  AntyGravity na tle innych szkół to fakt, że zajęcia u nas zawsze prowadzone są w małych grupach (maksymalnie 4-6 osób) zróżnicowanych pod względem wieku, umiejętności oraz oczekiwań uczestników. Co ważne, prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą się po prostu poruszać i rozwijać swoje umiejętności, jak i dla tych, którzy mają zacięcie sportowe i marzą o udziale w zawodach.

Zajęcia  w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora wspinaczki Andrzeja Rawskiego, posiadającego wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. O efektach pracy Andrzeja  świadczy  fakt, iż w poprzednim sezonie jeden z jego zawodników zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Młodzików i Dzieci we Wspinaczce.

Koszt udziału w treningach to 160zł w przypadku spotkań raz w tygodniu i 250 zł w przypadku grup ćwiczących dwa razy w tygodniu.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy zarówno drogą telefoniczną jak i mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rodzące się wątpliwości.
Zajęcia wspinaczkowe dla dzieci